AILLOMA 3ММ Мажите Нуркање Wetsuit Нуркањето Сурфање Бански Jumpsuit Триатлон Microvillus Медуза Долго Мажите Нуркање се Нурне Јакна
Ново

AILLOMA 3ММ Мажите Нуркање Wetsuit Нуркањето Сурфање Бански Jumpsuit Триатлон Microvillus Медуза Долго Мажите

DEN 4505.00
DEN 8500.32

Залиха


AILLOMA 3ММ Мажите Нуркање Wetsuit Нуркањето Сурфање Бански Jumpsuit Триатлон Microvillus Медуза Долго Мажите Нуркање се Нурне Јакна
Предмет тип : нуркање Wetsuit Големина : 11 големини материјал : Neoprene и mercerized ткаенина Боја : Црна Функција : да се чува на топло, Погоден за : мажите Пакетот вклучува : 1 x wetsuit

Декларираните карактеристики

Големина:
S, S-M, M, ML, MT, L, LT, XL, XLT, 3XL, XXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Бренд Име:
AILLOMA
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
WDS-4131
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
neoprene
боја:
Црна
Големина:
s m l
meterial:
Neoprene и Mercerized ткаенина
Возраст:
Возрасни лица
Пакување:
1
Карактеристики:
ИМАЈТЕ ПРИЈАТНА
Тип:
Wetsuit
Модел:
WDS-4131
превозот време:
околу 20-40days

Поврзани производи