AIXXCO HDMI SPLITTER Switch HDMI 4x1 1080P Четири Мулти-Гледачот Switcher со 5 различни display modes и IR-Далечински Управувач
Ново

AIXXCO HDMI SPLITTER Switch HDMI 4x1 1080P Четири Мулти-Гледачот Switcher со 5 различни display modes и IR-Далечински

DEN 4535.04

Залиха


Декларираните карактеристики

боја:
Црна
Должина:
EU Power Adapter, US Power Adapter, UK Power Adapter
Примена:
DVD Плеер,Мултимедијални,Телевизија,Монитор,Компјутер
Конектор Б:
HDMI
Пакување:
Polybag
Број На Модел На:
AYS-41V13
Бренд Име:
AIXXCO
Функција:
HDMI1.4
Надворешниот Дијаметар:
>@
Пакет:
Yes
Пол:
Женски-Женски
Конектор A:
HDMI
Пакет:
Пакет 1
оклопна:
Комбинација
Тип:
HDMI Кабли
верзија:
HDMI 1.4

Поврзани производи