Ален радост божиќ фотографија backdrops нова година снегулки зима божиќ топката жезло на шут новородено бебе туш винил материјал дома
Ново

Ален радост божиќ фотографија backdrops нова година снегулки зима божиќ топката жезло на шут новородено бебе

DEN 460.00
DEN 666.72

Залиха

П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен; Може да се користи само за внатрешна фотографија; Повеќе погоден за еднократна употреба. На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi , инаку печати ќе бидат заматени. Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас. Забелешка Бразил зема 40-90 дена. Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.Позадина може да биде персонализирана шаблон, додадете фотографии, менување на бојата/стил 5. Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена. П : Како да го прилагодите на индивидуализира позадина? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите. Дебели,трајни, светла во боја, без споеви. П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба? A : Можете да го испратите кориснички информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници. Ние може да се според желбите на побарувачката за да дизајнираат уникатна позадина производ. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака.
Полиестер Ако позадина е валкано, што може да се фрли ја во машина за перење. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост.Валани испраќање позадина 3. Во исто време, бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии, позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни што големината сакате прво.

Декларираните карактеристики

Големина (мм):
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Allenjoy
Материјал:
тенка винил
Пакет:
Содржи само photogarphy производот(ите),и не ги опфаќа сите реквизити
кориснички:
Бесплатни дизајн, додадете текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Стандардно тенка винил
feature1:
Треба крои над 180cm
feature2:
Не се мијат
Feature3:
Намалување на браздата од пеглање
Печатени Начин :
Дигитални Печатена страна се насликани потекло
Карактер:
Новороденче возрасни
Контактирајте со нас:
Кејт#globalego.cn(замени#)

Поврзани производи