ALLOYSEED 1pcs Шарени Мека Силиконска Гума Кожата Gamepad Заштитни Случај Покритие За Microsoft Xbox Една S Контролер
Ново

ALLOYSEED 1pcs Шарени Мека Силиконска Гума Кожата Gamepad Заштитни Случај Покритие За Microsoft Xbox Една S

DEN 64.00
DEN 96.48

Залиха

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Време На Испорака :
1. Има силен отпор на триење. Меки, се чувствуваат добро. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Специјално дизајн за Xbox една S Контролер
2.
Карактеристики :
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Тоа може да биде постојано се чисти, засекогаш изгледаат светли, како нова. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Силиконска Гума Кожата Заштитни Случај Покритие за Microsoft Xbox Една S Контролер
Опис :
Објектот е мека заштитна силиконска кожа случај покритие за Microsoft Xbox една S Контролер. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
Ако вашиот справи случајно паѓа, се амортизира ефектот на силика гел ракав може да се заштити вашиот рачка од оштетување. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ALLOYSEED
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
NO
Број На Модел На:
Силиконски Случај
Примена:
За Microsoft Xbox Една S Контролер
Материјал:
Силиконска Гума
Објектот:
116622
Количина:
1pcs
забелешка:
Контролорот не се вклучени
боја:
црна, црвена, сина, бела

Поврзани производи