ANENG Автомобил Возило DC Моќност Адаптер за полнење Кабелот Мини USB Кабел За GARMIN Nuvi GPS 2A
Ново

ANENG Автомобил Возило DC Моќност Адаптер за полнење Кабелот Мини USB Кабел За GARMIN Nuvi GPS 2A

DEN 161.00
DEN 192.00

Залиха

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Црна Спецификации: 1.Материјал : Пластични 2.Конструиран за Сигурен Преносни Моќ. 3.Изградена во променливи осигурач и заштита од преполнувањето. 4.Прецизен дизајн и мала тежина, погодно да се носат со . 5.Приклучоци Во Автомобил е запалка приклучок, plug and play, лесно ракување 6.Интерфејс : Мини USB 7.Влезен Напон : 12-24 V 8.Излезен Напон : 5 V 9.Излезна Струја : 2000(м) 10.Должина : Околу 3.5 m 11.Работна Температура : 40°C 12.Апликации : Посебни за GPS Количина : 1 PC Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Напон:
5V
Име На Модел:
4N1447
Од Моќ:
види детали
Објектот Големина:
како се покаже
Специјални Функции:
Полнење
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
100g
Бренд Име:
ANENG

Поврзани производи