Аниме Цвет Девојка Моделот на Дијамант Мозаик Слика, DIY Круг Смола Rhinestones Сликарство, Полн Вез, Дома Декорација 5d
Ново

Аниме Цвет Девојка Моделот на Дијамант Мозаик Слика, DIY Круг Смола Rhinestones Сликарство, Полн Вез, Дома

DEN 206.00
DEN 374.40

Залиха

Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант За Ефект
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање.
Кликнете подолу за да внесете предмет производ Добредојдовте Да ја Посетите Следниот Пат.
Забелешка
Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
За Нас
Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме!
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Декларираните карактеристики

Големина:
2020cm, 3030cm, 4040cm, 5050cm, 60x60cm, 25x25cm
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Цврста
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животни
Ткаенина Тип:
Памук
Тема:
Животните
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Поврзани производи