Аниме Датум Живо Т-маица Tokisaki Kurumi Полиестер Т Кошула Мода Лето Активни Otaku Мажи Жени Tees
Ново

Аниме Датум Живо Т-маица Tokisaki Kurumi Полиестер Т Кошула Мода Лето Активни Otaku Мажи Жени Tees

DEN 959.52

Залиха


Ако не сте го добиле вашиот парцела но на рокот за испорака е доаѓање, ве молиме да ни побара да се прошири датум на испорака, ви благодариме.
Ние не сме одговорни за било одложување на налози по испраќаат надвор.
Надоместоци и се Враќа Политика :
1.
Повратни информации :
Како вашата повратна информација е од исклучително значење за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек (5 ѕвезди), ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
О-Kya-Sama , Добредојдовте На Moeyu Аниме Мода!
Производ Вовед
Предмет : Аниме т кошула
Аниме : Датум Живо
Карактер : Tokisaki Kurumi
Материјал : Полиестер
Големина : s/m/l/xl/xxl
Занает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваат
Правење време : 3-4 дена откако плаќање
Време на испорака : 4-7 дена по плаќање
Бренд : Moeyu
За Големина
1.
Нашата Лице Продавница
Ве молиме имајте во предвид :
Поради новиот правилник на Русија поштата, кога се направи ред, Русија клиенти треба да го напише целото име и презиме (на sunname, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад.Бидејќи на осветлување и екранот, таму ќе биде малку боја разлика, ве молиме да се разбере. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО, ви благодариме!
Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши вашиот проблем пред да замине ни негативни повратни информации. Секој врати треба да бидат засновани на докази (фото). Ние гарантираме за сета стока што се продава. Но, ние ќе песна најновите информации за вашата цел и да ви помогне на сите на пат.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постојат било какви прашања и имаме за цел да служи најдобро!.Објектите се во Азија големини, за 1-2 големина помала од НАС големина, така бидете сигурни дека ќе имаат селектирани следниве големина на табелата пред купување.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Бренд Име:
Moeyu
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Материјал:
Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Објектот:
аниме т кошула
Аниме:
ДАТУМ ЖИВО
Карактер:
Tokisaki Kurumi
Сезоната:
Лето
Стил:
Аниме/манга/цртан/otaku
Продавница:
Moeyu Аниме

Поврзани производи