Аниме Наруто Слика Shippuden Uchiha Sasuke ПВЦ Акција Фигура Играчки Детска Кукла Brinquedos Колекционерски Модел 26CM
Ново

Аниме Наруто Слика Shippuden Uchiha Sasuke ПВЦ Акција Фигура Играчки Детска Кукла Brinquedos Колекционерски

DEN 2462.00
DEN 2735.52

Залиха


Предупредување Совет : 1.Ве Молиме Пред Отворањето Спор Или Негативни Повратни Информации.Можете Да Добиете Тука.)во ЦЕЛ БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата .Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Постојат пријави се на купувачот 's одговорност.Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 10-35 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната
2.
Аниме Наруто Слика Shippuden Uchiha Sasuke ПВЦ Акција Фигура Играчки Детска Кукла Brinquedos Колекционерски Модел 26 CM
ОПИС На Име : Наруто Стока материјал : ПВЦ
Состојба : 100% НОВИ
Големина : Прибл 26cm
ПЛАЌАЊЕ
1.сите проблеми може да се решат.Нарачки обработени во рок од 48 часа на плаќање проверка.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ова е затоа што :
1.Ви благодариме повторно!
Ви благодариме за вашата посета!Ние Ќе ви донесе СРЕЌА!
.S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се ОБРАТИ.Ве Молиме Да Се Потсети Да Го Продолжи Времето За Испорака Ако Не Пристигнат На Време.Ние НЕ бродот до исплата е расчисти.Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или DHL ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени.Сите проблеми може да се решат.Вкупниот Износ Должи вклучува конечната цена плус S&H (Превозот и Ракувањето).(ако не сте 100% задоволни со купувањето)
2.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.Сите Нарачки Ќе Испрати Во 3 дневна Еднаш На Плаќање Е Завршен. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Време На Испорака
1. Ви благодариме.Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање.Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Секој Електричен Играчки Без Батерија.(Објект не се оштетени и треба да ги сноси се врати превозот)
3.

Декларираните карактеристики

Предупредување:
Не е за деца под 3 години!
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години
Бренд Име:
АНА RUSSE
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
26cm слика
Кукли Тип:
Модел
Скала:
1/12
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Број На Модел На:
Naruto004U
Тема:
Филм & TV
Големина:
26CM
Features1:
Кајгана
Features2:
Аниме
Features4:
деца играчки
Features5:
Играчки
Features6:
juguetes
Features7:
аниме слика
Features8:
Слика
Features9:
акција фигури
Features10:
Наруто слика

Поврзани производи