AOLIKES 1PCS Фитнес Лактот Подлога-Понг и Бадминтон Coderas Мускулите под Притисок Заштитна Прилагодливи Мажи Жени Спортски Безбедност
Ново

AOLIKES 1PCS Фитнес Лактот Подлога-Понг и Бадминтон Coderas Мускулите под Притисок Заштитна Прилагодливи Мажи

DEN 108.00
DEN 180.96

Залиха


AOLIKES 1 PCS Фитнес Лактот Подлога-Понг и Бадминтон Coderas Мускулите под Притисок Заштитна Прилагодливи Мажи Жени Спортски Безбедност ПРОИЗВОД СПЕЦИФИЧНИ ПАРАМЕТРИ Бренд AOLIKES Модел-7949
Материјал OK крпа, ЕВА, Lycra Род Жени/Мажи Боја Црна Големина
Слободни,прилагодлив Пакет вклучуваат 1 BUC Лактот Поддршка (1pcs,не 1pair) Забелешка :
Драг пријател,цената е 1 buc,ако сакате да купите 1 пар,можете да нарачате 2 компјутери,имаме попуст за 2 компјутери,ви благодариме,имајте пријатен шопинг! Карактеристики : 100% Нов и висок квалитет на Меки, удобни ,против пролизгување, дише,да се Спречи лактот повреди за време на вежбање е Применливо Спорт : фитнес,трчање,кошарка,Бадминтон ,велосипедизам, mountaineering отворено качување и други спортски лактот заштитник
Време на испорака (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) Земја Денови(понеделник-недела) 6-9 10-16 17-22 23-28 29-36 37-60 >60 Русија го Оценувате (точка пристигна) 2% 30.9% 40.9% 12.9% 6.3% 6% ве Молиме Контактирајте со Нас, Ние Ќе ги Пратите на Тоа И да Се Вратам На Вас ПОБРЗО Со Одговор Украина/Белорусија го Оценувате (точка пристигна) 1.5% 17.3% 42.5% 20.7% 11.3% 5.7% САД го Оценувате (точка пристигна) 4.7% 45.1% 43.8% 4.5% 0.9% 1% Израел го Оценувате (точка пристигна) 0% 15.8% 37.9% 25.1% 16.7% 3.2% Бразил го Оценувате (точка пристигна) 0% 0% 20.3% 45.9% 30.8% 2% велика БРИТАНИЈА/Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 8.8% 54.7% 24.9% 5.3% 4.3% 1.3% Други го Оценувате (точка пристигна) За 15-45 Дена за Време на Испорака - E-ЕМС/EMS : 8-15 Работни Дена Време на Испорака - DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ : 4-7 Работни Дена Забелешка : 1. Клиентите Објект Добиваат Дена : Обработка на време (обично 3 работни дена) + Испорака Време (како горна) 2. Времето на испорака ќе биде одложен додека Сезона и Шпицот на Сезоната 3. Ние Брод Секој Ред Со Нивниот Следење На Број И Можете Да Видите На Превозот Статус На Веб-Страницата. Превозот Информации Следење на Веб-страница : www.17track.net/index_en.shtml

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Aolikes
Материјал:
ОК крпа, ЕВА, Lycra
Возраст:
Возрасни
Број На Модел На:
A-7949

Поврзани производи