Aoweziic 2017+ нов увезени оригинални DSEI60-12A DSE160-12A TO247A 60A 1200V брзо обновување диоди
Ново

Aoweziic 2017+ нов увезени оригинални DSEI60-12A DSE160-12A TO247A 60A 1200V брзо обновување диоди

DEN 1200.00

Залиха


Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
dsei60-12a
Бренд Име:
Aoweziic
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
dsei60-12a
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Компатибилен:
Конзола За Игри

Поврзани производи