Јапонски Аниме Аријата на Скарлет Муниција Т-маица Полиестер Т Кошула Лето Активни Анимација Мажи Жени Облека
Ново

Јапонски Аниме Аријата на Скарлет Муниција Т-маица Полиестер Т Кошула Лето Активни Анимација Мажи Жени Облека

DEN 959.52

Залиха


Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Бренд Име:
Moeyu
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Материјал:
Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Објектот:
аниме т кошула
Аниме:
Аријата на Скарлет Муниција
Карактер:
АРИЈАТА
Сезоната:
Лето
Стил:
Аниме/манга/цртан/otaku
Продавница:
Moeyu Аниме

Поврзани производи