Јапонски Аниме Нова Игра! Suzukaze Aoba Т-маица Полиестер Т Кошула Лето Активни Мода Мажи Жени Облека
Ново

Јапонски Аниме Нова Игра! Suzukaze Aoba Т-маица Полиестер Т Кошула Лето Активни Мода Мажи Жени Облека

DEN 959.52

Залиха


Кина пост воздух mail, Eub, EMS, DHL, Fedex ОДНОСНО се достапни. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО, ви благодариме!
Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши вашиот проблем пред да замине ни негативни повратни информации.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Бренд Име:
Moeyu
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Материјал:
Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Објектот:
аниме т кошула
Аниме:
Нова Игра!
Карактер:
Suzukaze Aoba
Сезоната:
Лето
Стил:
Аниме/манга/цртан/otaku
Продавница:
Moeyu Аниме

Поврзани производи