Јапонски Аниме YuruYuri Toshino Kyoko Т-маица Полиестер Т Кошула Лето Активни Otaku Мажи Жени Tees
Ново

Јапонски Аниме YuruYuri Toshino Kyoko Т-маица Полиестер Т Кошула Лето Активни Otaku Мажи Жени Tees

DEN 959.52

Залиха

Објектите се во Азија големини, за 1-2 големина помала од НАС големина, така бидете сигурни дека ќе имаат селектирани следниве големина на табелата пред купување. Не име и презиме, ние ќе одбие да испратите стоки надвор! Ви благодариме!
Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 работни дена по уплатата. Ние ќе понуди целосна наплата или испраќање стоки за вас, ако ние ви испрати на погрешен стоки, или тоа беше изгубени или оштетени за време на транзит. Но, ние ќе песна најновите информации за вашата цел и да ви помогне на сите на пат.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постојат било какви прашања и имаме за цел да служи најдобро!.
О-Kya-Sama , Добредојдовте На Moeyu Аниме Мода!
Производ Вовед
Предмет : Аниме т кошула
Аниме : Yuru Yuri
Карактер : Toshino Kyoko
Материјал : Полиестер
Големина : s/m/l/xl/xxl
Занает : Термички трансфер печатење занает, не избледуваат
Правење време : 3-4 дена откако плаќање
Време на испорака : 4-7 дена по плаќање
Бренд : Moeyu
За Големина
1.
Плаќање :
Alipay, Запад Унија, TT, Qiwi.Бидејќи на осветлување и екранот, таму ќе биде малку боја разлика, ве молиме да се разбере. Сите големи кредитни картички се прифаќаат.
Нашата Лице Продавница
Ве молиме имајте во предвид :
Поради новиот правилник на Русија поштата, кога се направи ред, Русија клиенти треба да го напише целото име и презиме (на sunname, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Бренд Име:
Moeyu
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Материјал:
Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Објектот:
аниме т кошула
Аниме:
Yuruyuri
Карактер:
Toshino Kyoko
Сезоната:
Лето
Стил:
Аниме/манга/цртан/otaku
Продавница:
Moeyu Аниме

Поврзани производи