Јапонски Училиште Девојка Торба Аниме Cosplay Додаток Торба за Kuroko не Basuke К-НА рачна ташна Гласник Торба Нови
Ново

Јапонски Училиште Девојка Торба Аниме Cosplay Додаток Торба за Kuroko не Basuke К-НА рачна ташна Гласник Торба

DEN 864.00

Залиха

Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
3,Можеме да зависи од нашите клиенти задоволства за да се успее.
* EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата.39 инчен
Трговија на големо цена, со висок квалитет и вредни костими, ние се тестира strickly сите предмети пред да се испрати до нашите клиенти.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во ЗАЧУВАМ се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Тоа е навистина го ценат тоа!!!
Услови за Испорака
1. Време на испорака :
* UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот обично се 5-7 работни дена во зависност од земјата.
* Кина Регистрирани Воздух Mail Како и обично,на брод во Азија,Западот Евра,САД околу 7-15 дена ; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,Африка околу 15-30 дена .Ние ќе брод да го ЗАЧУВАМ адреса на само .
Зошто прават бизнис со нас? 1. Cosplay Костим трговија на Големо цена, со висок квалитет и вредни костими, ние се тестира strickly сите предмети пред да се испрати до нашите клиенти.
4,Ако сте задоволни со нашата предмети,може ли да ве молиме да ни остават активни повратни информации .Бојата може да бидат малку различни, поради ефект на светлина и moniter амбиент.Производ гаранција : производителот директно! Заштедите пари заработени од страна на големо или мало. Слични Производи, Ве Молиме Проверете
.
2,Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Ние продаваат различни видови на носии и додатоци кои може да се види во популарната ACG(Анимација,Стрип,Игра) или филмови итн. Она што е уште поважно, овие cosplay носии се исто така совршени за сите фестивали како ноќта на Вештерките или страни или други специјални прилики. Благодарение на нашите стилисти кои имаат долгогодишно искуство, и го прави cosplay костими, не бидете изненадени на бројните варијанти тука можете да најдете на посебна cosplay костими дека сте биле во потрага за во нашата продавница.

Декларираните карактеристики

Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Материјал:
Платно
Тип На Објект:
Оружје И Оклоп
Знаци:
kuroko не basuke
Cosplay:
К-НА рачна ташна
Големина:
40*26*12cm
materical:
Памук, Полиестер
Употреба:
Ден Ранец
Тип:
Softback
Формат:
училиште девојка торба
Материјал:
Памук Ткаенини
Главен Материјал:
Полиестер

Поврзани производи