Армијата Зелената Тактички 1000D Најлон Две Точка Пушка Прашка Лов Пиштол Прашка Систем Рамо, Рака Снимање Пушка Пиштол Прашка
Ново

Армијата Зелената Тактички 1000D Најлон Две Точка Пушка Прашка Лов Пиштол Прашка Систем Рамо, Рака Снимање

DEN 420.00
DEN 840.00

Залиха


започнете
крајот
Добредојде
Детали :
Опис :
Воена Пиштол прашка направени со висока густина најлон
Направени со висока густина најлон
Можност да прикачите различни видови на пушки
Издржливи тока
Погоден за спроведување на законот и воена употреба
Прилагодлива големина
Слики :
Услуги :

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
APLUS
Број На Модел На:
50121
боја:
Армијата Зелената Боја
Состојба:
100% нови
квалитет:
Врвот
е-прилагодена:
Yes
За:
лов на отворено

Поврзани производи