АРОМА AHAR-3 Harmonizer Harmonist/Теренот Shifter Електрична Гитара Ефект на Возилото Мини Еден Ефект со Вистински Заобиколат
Ново

АРОМА AHAR-3 Harmonizer Harmonist/Теренот Shifter Електрична Гитара Ефект на Возилото Мини Еден Ефект со Вистински

DEN 2010.72

Залиха

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
**За испорака :
1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние гарантираме за да брод стоки во 3-7 дена по плаќање верификација зависи од инвентарот и именувани превозот метод. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Излез џек : 1/4" моно аудио џек за излезниот сигнал.7 оз
Пакет Листата :
1 * Гитара Ефект На Возилото
2 * Селотејп
1 * Упатство (На Англиски Јазик & Кинески)
1 * Hardcover Кутија
**За Плаќање :
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот PO#. Ние само брод да се потврди цел адреси.
1) Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
**За Повратни Информации :
Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуга ,Љубезно ве Молиме слободно контактирајте со нас веднаш, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.
· Мокра knob : Прилагодете ја јачината на звукот на мокра сигнал. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Спецификации :
Модел : АРОМА АТР-3
Ефект : Flanger
Материјал : Алуминиум Легура
Текст Отпорност : 1 M Ohms
Излезна Отпорност : 510 Ohms
Тековната влечење : 10 m A
Напојување : AC Адаптер 9 V DC (не се вклучени)
Објектот Големина на : 9 * 3.
· Кога во Detune режим, опсег е : -25/-20/-15/-10/-5/0/+5/+10/+15/+20/+25 центи.
· Сува knob : Прилагодете ја јачината на звукот на сува сигнал.
Брзина knob : Прилагодување на flanger замав брзина.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
АРОМА
Број На Модел На:
AHAR-3 Harmonizer

Поврзани производи