АРОМА ASF-3 S-Fuzz Гроздобер Силикон Fuzz Електрична Гитара Ефект на Возилото Мини Еден Ефект со Вистински Заобиколат
Ново

АРОМА ASF-3 S-Fuzz Гроздобер Силикон Fuzz Електрична Гитара Ефект на Возилото Мини Еден Ефект со Вистински

DEN 1755.84

Залиха


Карактеристики :
Целосна метална школка, трајни и исклучителна. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот PO#.
**За Гаранција :
1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
**За Повратни Информации :
Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуга ,Љубезно ве Молиме слободно контактирајте со нас веднаш, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 35 дена да се вратат од денот на производот е примена.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Точно заобиколат footswitch и лост со цел да се спречи печат на работењето копчиња. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.8 во
Објектот Тежина : 141g / 5oz
Пакет Големина : 12 * 7 * 6.
2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
**За испорака :
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучување на викендите и празниците.
· Точно да се заобиколат footswitch и лост со цел да се спречи печат на работењето копчиња. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Јас f цел не пристигне во 75days(Бразил 90days),ние ќе рефундирање на дека без спор. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
· 2 контролирање на копчиња се точни и високо сензитивни.
Волумен knob : Прилагодете ја јачината на fuzz звук. Ние гарантираме за да брод стоки во 3-7 дена по плаќање верификација зависи од инвентарот и именувани превозот метод.
Спецификации :
Модел : АРОМА ASF-3
Ефект : Fuzz
Материјал : Алуминиум Легура
Текст Отпорност : 10 K Ohms
Излезна Отпорност : 1 K Ohms
Тековната влечење : 3 m A
Напојување : AC Адаптер 9 V DC (не се вклучени)
Објектот Големина на : 9 * 3.

Декларираните карактеристики

Тип:
Ефекти
Бренд Име:
АРОМА
Број На Модел На:
ASF-3 S-Fuzz Fuzz

Поврзани производи