Artistical Железо Коцка На Ѕидот Вино Решетката Метал Ѕид D Ѕид Вино Носителот
Ново

Artistical Железо Коцка На Ѕидот Вино Решетката Метал Ѕид D Ѕид Вино Носителот

DEN 5700.00
DEN 6000.00

Залиха


[име на производ] вино решетката
[производ материјал] железо
[спецификација за производ] 18.5 cm долги, 16 см * 79 цм висок

Декларираните карактеристики

Тип:
Кофи, Ладилници & Носители
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Кофи, Ладилници & Тип На Носители:
Вино Носители
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Бренд Име:
OUSSIRRO
Број На Модел На:
EG
Тип:
вино решетката
Текстурата на материјалот:
Железо

Поврзани производи