Artpad Северна Европа Железо Гроздобер Индустриски Pendant Светлина трпезарија, Кујна Бар Хотел Студија LED Осветлување Тела Бела Црна
Ново

Artpad Северна Европа Железо Гроздобер Индустриски Pendant Светлина трпезарија, Кујна Бар Хотел Студија LED

DEN 895.00
DEN 1091.04

Залиха


Ве молиме проверете пакет и предмети внимателно по добивањето. (Ние ќе ве информираме преку е-маил ако одлагање да се случи поради одмор настани.6daa44c5yqk Ge K
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка , Web Money, банкарски трансфер, и така натаму. Кога ќе го вклучите осветлување, тоа ќе ве однесе во пријатна и среќен дом.
* Ако имате било каков проблем или не се целосно задоволни со купувањето ве молиме не се двоумете да контактирате со нас на прво пред да замине негативни повратни информации.

Декларираните карактеристики

Боја На Каросеријата:
Сино, Зелено, Cupper, Метал Рѓа
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Стил:
Гроздобер
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Абажур Боја:
Зелена,Бела,Сина,Црвена,Црна
База Тип:
E27
Материјал:
Метал
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Гаранција:
2 години за Гроздобер Индустриски Pendant Светлина
Осветлување Област:
15-30square метри
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
кабелот pendant
сертификација:
CCC,CE
Бренд Име:
Artpad
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
AT-CL38
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Тип На Прекинувач:
Притисни за вклучување/исклучување
Првиот клучен збор :
Гроздобер Индустриски Pendant Светлина
база:
E27/E26 база
Примена:
Ресторан, Хотел , дневна соба, трпезарија, Спална соба,Студија, Кујна
Применливи Тип Сијалица:
Lumiled светилки, блескаво светилки, CFLs и LED светилки.
Max Моќ:
40W
Стил:
Северна Европа Железо Гроздобер Индустриски Pendant Светлина
Материјал:
Метал
Е Сијалица Вклучени:
No

Поврзани производи