Јасно Пластика 8 Оддел Тркалезна Форма Складирање Кутија со Капаци Сјајни 8 Lattices Дребулии Складирање Кутија за Накит Кутија & Кантите
Ново

Јасно Пластика 8 Оддел Тркалезна Форма Складирање Кутија со Капаци Сјајни 8 Lattices Дребулии Складирање Кутија

DEN 163.20

Залиха


Видете Повеќе -4.85 /метар
Јасно Пластика 8 Оддел Тркалезна Форма Складирање Кутија со Капаци Сјајни 8 Lattices Дребулии Складирање Кутија за Накит Кутија & Кантите *направени со јасно пластика за да се задржи објекти на екранот
*овозможува прилагодено за складирање и организација на мали делови или занает додатоци. Материјал : ПП пластични Боја на располагање : Јасно Димензија, Големина : 10.3* 2.6 cm (отприлика), видете како што е подолу слика Количина : 1 парче
Декорација Лента. парче
Складирање Tools.
Кујнски Алатки.
Смешни Престилки. Забелешка : *Доколку имате било какви прашања ве молиме контактирајте ме и јас ќе се вратам на вас како е можно јас да. *Ве молиме внимание дека ќе има 1-3cm грешка во реалниот должина,како и рачно изработени производи, има се по нешто за траги од сплит зглобовите и сечење. *Боја може да се разликува малку од фотографијата. Ова е поради различни бои/осветленост прилагодувања на компјутер/лаптоп екрани. Испорака : * Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход; * во Комбинација Испорака : повеќе информации за производот цел, ќе се спакуваат заедно и испрати; * Ако треба да се изрази на различни место, ве молиме да контактирате со servicer и остава порака.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
PALMYBEST
Производот:
накит кутија
Решетки Количина:
8
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Капацитет:
1-2 компјутери Фереро
Стил:
Модерна
Техника:
Сјајни
Употреба:
Дребулии
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
0825TOL3
Обликот:
Круг
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Оптоварување:
1KG
Спецификација:
10.3*2.6cm

Поврзани производи