AT8SDN Нови и оригинални AUTONICS 100-240VAC 24-240VDC
Ново

AT8SDN Нови и оригинални AUTONICS 100-240VAC 24-240VDC

DEN 1200.00

Залиха

Прекинувачот за светло главно вклучува : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.
OMRON и AUTONICS, ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.
Наплата & Замена
1. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас. BUSSMANN Осигурач IGBT МОДУЛ .
САЛАДИН, главно, вклучуваат : Omron, LS(LG) и ДЕЛТА.AT8 SDN Нови и оригинални AUTONICS Тајмер 100-240 VAC 24-240 VDC
Произведено во КИНА
DIN W48×H48mm,Ѕвезда триаголник тајмер, симулираат тајмер, едноставна операција, ќе може да изберат да го поставите на конверзија време, изградена-во производство држава LED индикатор за светло, лесно да се потврди излез државата, а главно се користи во почнувајќи голем капацитет мотор, итн Може да биде поставено широк спектар на поставување време и конверзија на времето T1 (наместите временски) : опционално 5. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа. Повеќе производи, ве молиме да кликнете :
.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година.100 дик T2 (конверзија време) : опционално од 0,05, 0.5 дик Наместите времето и конверзија време прилагодување повеќе погодно Излез LED светло индикација излез активности За напојување напон : 100-240 VAC 50/60 Hz/24 V-240 VDC(изборен) Цел : висока моќност motor starter
Дел производ цени и акциите на промената, не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.Избегнувајте да предизвика непотребни загуби.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија. Топло прашува : 1. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
AT8SDN
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes

Поврзани производи