Atreus 1pcs Животот е Убав Автомобил стил Налепница За BMW E46 Х5 E53 Е34 E30 F20 Мерцедес W203 W211 Volvo XC60 XC90 V70 S80 S60
Ново

Atreus 1pcs Животот е Убав Автомобил стил Налепница За BMW E46 Х5 E53 Е34 E30 F20 Мерцедес W203 W211 Volvo

DEN 143.00
DEN 178.56

Залиха

Објектот спецификите Предмет Тип : Налепници Дизајн : Зборови Пакување : Не се Пакувани Модел : Број / Писмо Категорија : ПВЦ Тип : Лепак Налепница Објект Ширина : 8cm Име на Модел : Autosmarter Вид На Налепница : Автомобил Тело Материјал Тип : Abs Објект Должина : 40cm Налепница Сместување : Целото Тело Опис на Производот
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина.
Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
PS : Русија, САД, АУ без царина.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
за универзален автомобил
Објектот Ширина:
8cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Бренд Име:
Atreus
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Налепница Сместување:
Целото Тело
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
ПВЦ

Поврзани производи