Atreus Автомобил топли ракавици снег лопата сечилото алатка за BMW E46 E60 Форд фокус 2 Mazda 3 Фолксваген Поло, Голф 4 Шкода octavia Киа рио
Ново

Atreus Автомобил топли ракавици снег лопата сечилото алатка за BMW E46 E60 Форд фокус 2 Mazda 3 Фолксваген

DEN 227.00
DEN 238.56

Залиха


Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина.
PS : Русија, САД, АУ без царина. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. Лесен за употреба и одржување Лесно да се отстрани дебел мраз и снег Мал преносен, компактен лесно да се носат или продавница удобно во вашиот ракавица кутии Материјал : ABS+Платно+Кадифен Големина : Како Слика ЗАБЕЛЕШКА : Држете снег отстранување ги чува главата во близина на шофершајбната Помеѓу задната страна на лопата и стакло, се задржи 10-70 степени агол Следат лопата за снег за да се елиминира или дедо мраз не се користат за чистење на телото, за да се спречи гребење на боја Пакет се Вклучени : 1 x Мраз Scraper со Ракавица
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
Пластични
Налепница Сместување:
Целото Тело
Бренд Име:
Atreus

Поврзани производи