Audorci 2018 Секојдневен Чевли Дише Жените Мода Платно Чевли Жените Чипка-up Секојдневен Пролет Чевли Големина 35-40
Ново

Audorci 2018 Секојдневен Чевли Дише Жените Мода Платно Чевли Жените Чипка-up Секојдневен Пролет Чевли Големина

DEN 984.00

Залиха


Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Станови Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Insole Материјал:
Ткаенини
Обвивка Материјал:
Платно
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Audorci
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
F183
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Платно
боја:
Беж,Црна,Црвена
Карактеристики:
Дише

Поврзани производи