Авто Електромагнетниот Вентил Вакуум Вентил K5T48279 K5T48298 Z504-18-741 за MAZDA 626 6 6 RX-8 Miata MX-5 MPV Protege
Ново

Авто Електромагнетниот Вентил Вакуум Вентил K5T48279 K5T48298 Z504-18-741 за MAZDA 626 6 6 RX-8 Miata MX-5

DEN 525.00
DEN 552.00

Залиха


Основните Информации на Авто Електромагнетниот Вентил :
Производот : Авто Електромагнетниот Вентил
ОЕМ Број : K5 T48279 K5 T48298 Z504-18-741
Автомобил Модел : за
за 98-02 MAZADA 626 за 04-08 RX-8 за 03-05 Mazda6 за 99-00 Miata за 96-06 MPV за 96-03 Protege за 01-03 Mazda Protege 2.0 L-L4

Декларираните карактеристики

Бродови Од:
Кина
Бренд Име:
LARATH
Материјал:
K5T48279 K5T48298 Z504-18-741
Број На Модел На:
K5T48279 K5T48298 Z504-18-741
1:
Емисија Електромагнетниот Вентил
2:
K5T48279 K5T48298 Z504-18-741
3:
K5T48279 K5T48298 Z504-18-741
5:
K5T48279 K5T48298 Z504-18-741
6:
K5T48279 K5T48298 Z504-18-741
7:
K5T48279 K5T48298 Z504-18-741
8:
K5T48279 K5T48298 Z504-18-741
9:
K5T48279 K5T48298 Z504-18-741
10:
K5T48279 K5T48298 Z504-18-741

Поврзани производи