Автомобил DC 12/24V Само на AC Напон 220V Моќ Инвертер Конвертор USB автомобил Полнач за Телефон MP3 нисконапонски Уреди MP3 MP4
Ново

Автомобил DC 12/24V Само на AC Напон 220V Моќ Инвертер Конвертор USB автомобил Полнач за Телефон MP3 нисконапонски

DEN 101.00
DEN 120.48

Залиха

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 1 x Автомобил Напонски Инвертор
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Декларираните карактеристики

Излезниот Напон:
AC НАПОН 220V±10%
Влезен Напон:
DC 12V
Бренд Име:
VODOOL
Номинална моќност:
220v
Фрекфенција:
30Hz
конверзија ефикасност:
24v
Објектот:
91525
Име на производ:
Моќ Конвертор
Опис:
инверторот конвертор
Тип:
DC да AC полнач за во автомобил
Функција:
USB Полнач за во Автомобил
Функција:
полнење за нисконапонски уреди
Употреба:
автомобил полнач за mp3 mp4
Примена:
AC220 напонски адаптер
функцијата 2:
dc12-24v конвертор
апликацијата 2:
автомобил dc да ac конвертор

Поврзани производи