Автомобил Контролната Рампа десната Рака Диск за Nissan класичен sylphy 2006-2011 за Nissan
Ново

Автомобил Контролната Рампа десната Рака Диск за Nissan класичен sylphy 2006-2011 за Nissan

DEN 823.00
DEN 1055.52

Залиха

Опис На Производот
Commedity Автомобил Табла Покрие Материјал Полиестер ткаенини Боја Црна & Црвена
1.Држи вашето возило внатрешни работи ладилникот во текот на летото и потоплите во зима.
2.Го намалува опасни сјајот на вашето возило шофершајбната.
3.Го заштитува вашиот табла од сонцето штета.
2colors(Црно-Црвено) да се избере
Intall
Фабрика
Пакување за Продажба Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 50 X20 X20 cm Еден бруто тежина : 0.5 КГ Пакет Тип : Водоотпорен перница

Декларираните карактеристики

Боја Име:
Црвена, Сина, Црна
Материјал:
Синтетички Влакна
Бренд Име:
TAIJS

Поврзани производи