Автомобил Налепници Огнен Змеј Loong Креативни Decals Водоотпорен Auto Tuning Стил 100x24cm & 150x36cm D20
Ново

Автомобил Налепници Огнен Змеј Loong Креативни Decals Водоотпорен Auto Tuning Стил 100x24cm & 150x36cm D20

DEN 554.00
DEN 660.00

Залиха


Кликнете на сликите подолу за да ги видите повеќе...

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Бренд Име:
Подесување девојка
Објектот Висина:
0.01cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Животните
Модел:
Animal Моделот
Име На Модел:
CT
Објектот Ширина:
36cm
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
is_customized:
Yes
категорија:
Налепници
Објектот Должина:
150cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
KK

Поврзани производи