Автомобил Внатрешни работи Затворен Покрив Читање Светлина светилка Рамка намали за range rover evoque Автомобил стил Додатоци
Ново

Автомобил Внатрешни работи Затворен Покрив Читање Светлина светилка Рамка намали за range rover evoque Автомобил

DEN 1214.00
DEN 2208.00

Залиха


Автомобил Внатрешни работи Затворен Покрив Читање Светлина светилка Рамка намали за range rover evoque Автомобил стил Додатоци
Точка го одредува
Предмет : Затворен Покрив Читање Светлина светилка Рамка Бренд име : Che Ya
Предмет тип : Налепница Материјал : ABS хром
Количина : 1 постави Боја : Хром
Is_customed : Да Направен од : Кина
Функција
1. Доаѓаат со 3 M лепило,тоа може лесно да се инсталира
2.100% нов бренд
3.Одговара За Land Rover Evoque
4.Цел : Декорација и заштита
5.Направен од : Кина
Производ scenoria
Производ екранот
Инсталација чекор
1.За да потврдите инсталација позиција со споредување на производ со инсталација позиција.
2.Чиста инсталација позиција
3.Откине 3 M лепило на грбот на производот.и тогаш греење лента со користење на коса-фен.тоа ќе го инсталирате повеќе тесни
4.Стап производот на инсталацијата позиција по потврдија инсталација позиција.
5.Инсталацијата Заврши
Превозот дефиниција

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
cheya
Име На Модел:
Evoque
Објектот Ширина:
0inch
Година:
2011-2016
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
abs хром
Објектот Тежина:
200g
боја:
Хром
Количина:
1 сет
Објектот:
Затворен Покрив Читање Светлина светилка Рамка
Автомобил Направи:
За Land Rover Evoque

Поврзани производи