Бамбус Дрвени Зглоб Види Мажите Ајкула Шема Dial Рачно Изработени Дрво Креативни Гледал Жените Трендовски Дрва Види Божиќ Подарок
Ново

Бамбус Дрвени Зглоб Види Мажите Ајкула Шема Dial Рачно Изработени Дрво Креативни Гледал Жените Трендовски

DEN 732.00
DEN 1017.60

Залиха


Враќање & Размена настава
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат.5 cm Случај Дебелина : Прибл. Така на квалитетот е загарантирана. Добредојдовте Dropshipping Трговија На Големо !
Карактеристики на производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Сликата на неисправни монистра. П : навистина кожа бенд?
A : Да, е Вистинска Кожа Бенд. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrantee нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Бесплатен Превозот За Светот Околу Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.2 см Бенд Ширина : Прибл.4 cm Бенд Должина : Околу.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. П : дали има некој попуст?
A : не Повеќе од 5 парче во исто време, можете да добиете трговија на големо цена. Рачно изработени од Вистински Бамбус, Без Боја. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Пакет Содржина : 1 x Бамбус Види
1. 29g
Напомена : види е направен од природни Бамбус и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
1. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YISUYA
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Дрвени
Бендот Должина:
24.5 cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Функција:
Никој
Dial Дијаметар:
45mm
Број На Модел На:
W285801
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
24mm
Случај Дебелина:
12mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
200000137:
201564807
боја:
Жолта, Светло Кафеава
Случај:
Дрво Случај, Креативните Часовници
подарок:
Божиќ Подароци, Божиќ Подарок за Пријател
имот:
Минималистички Дрво Види
Кварц:
Нови Пристигнување Кварц Види Мажи
Стил:
Чисто, Едноставно, Свежи
Тип:
Дрво, Дрвени, Бамбус
види:
Мажите Дрвени Часовници
рачниот зглоб се види:
Бамбус Природата Дрво Зглоб Види

Поврзани производи