Бамбус Стојат Кујнски Нож Носителот Еко-Пријателски Природно Дрво Кујна Организатор Мулти-Користете Нож Рек Кујна Алатка За Складирање Багажник
Ново

Бамбус Стојат Кујнски Нож Носителот Еко-Пријателски Природно Дрво Кујна Организатор Мулти-Користете Нож Рек

DEN 1009.00
DEN 1577.28

Залиха

Бамбус Стојат Кујнски Нож Носителот Еко-Пријателски Природно Дрво Кујна Организатор Мулти-Користете Нож Рек Кујна Алатка За Складирање Рек Опис
Материјал : бамбус
Боја : carboned
Карактеристики : лесен и удобен, добра кујна складирање алатка, тешки материјал, лесно да се чисти
Големина (cm) :

Декларираните карактеристики

Материјал:
бамбус
Бренд Име:
OUSSIRRO
Точка Бр.:
MJBW16155

Поврзани производи