Batman: Arkham City Со Riddler Д-Р Едвард Nigma Облека Cosplay Костим Инспириран+Панталони+Кошула+Вратоврска+Ракавици
Ново

Batman: Arkham City Со Riddler Д-Р Едвард Nigma Облека Cosplay Костим Инспириран+Панталони+Кошула+Вратоврска+Ракавици

DEN 5712.00

Залиха

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои каква било причина сте задоволни со мојот објект и не може да ја напушти позитивни повратни информации до нас.
Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо.За првата опција,можете да изберете соодветна големина како што е подолу :
Превозот Услови
За предмети наменети за вашата земја, ние брод на објектот преку Кина Пост воздух mail,обично тоа ќе се 7-15 работни дена за доставување. Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за други превозникот EMS/DHL/UPS/Федекс,ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.
Состојба : Нова
Ткаенини : Shirting, Униформа Платно
Пол : Мажи/Машки
Големина : XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL,Една Големина(Сопствени Направени)
Тука е големината на табелата Мажите X-Small : висина 165cm/65in,градите 85-90cm/33-35in,половината 73-76cm/28-30in,хип 83-90cm/32-35in,should Width 44cm.Ако треба да плаќаат на други начини,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн Trade Manager. Ви благодариме!
Сите големини се на располагање. Ние секогаш ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.
Како да Контактирате со нас
Можете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager,ние ќе ви одговори што веднаш,ако ние не сме на интернет,ве молиме e-mail на нас,ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Извор:
Бетмен
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
Arkham City
Знаци:
Д-Р Едвард Nigma
Материјал:
Вештачка Кожа, Униформа Платно
Компоненти:
Мантил, Капа, Панталони, Кошула, Вратоврска
is_customized:
Yes
Ткаенини:
Вештачка Кожа, Униформа Платно
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Големина:
XS-XXXL.One Size(Custom Made)
забелешка:
Бренд Нови
Извор:
Бетмен

Поврзани производи