Бебе Чизми Девојки и Момчиња Зимски Чизми за Снег Новородено Бебе Дете Кафени чевли Симпатична Дополнителните Дизајн Antiskid Сол за Бебиња
Ново

Бебе Чизми Девојки и Момчиња Зимски Чизми за Снег Новородено Бебе Дете Кафени чевли Симпатична Дополнителните

DEN 275.00
DEN 335.52

Залиха

Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.1 инчен
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме изберете големина со Единствена Должина, годишна возраст е само за референца. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Нашата цел е задоволството на клиентите! За Враќање / Поврат 1.
Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.3 инчен
12 (2) 6-12 Месеци 12cm / 4. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број, инаку НИЕ НЕ ПОПРАВКА ИЛИ ЗАМЕНА на ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН рок на ГАРАНЦИЈА.
Бебе Чизми Девојки и Момчиња Зимски Чизми за Снег Новородено Бебе Дете Кафени чевли Симпатична Дополнителните Дизајн Antiskid Сол за Бебиња
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Памук Ткаенини
Стил : Креветчето Чевли
Боја : Кафена
Големина : Одговара За 0-18 Месеци Бебето
1 инч =2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Декларираните карактеристики

Бебе Возраст:
0-6 Месеци, 7-12 Месеци, 13-18 Месеци
Бренд Име:
annnowl
Outsole Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Подигнете Висина:
Глуждот
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Пета Тип:
Станот со
Моден Елемент:
Глуждот Рака
Пети Форма:
Круг Пети
Обвивка Материјал:
Кадифен
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Чизми
SKU:
An691507
Сезоната:
Winte топло booties
Топол Тип:
Кадифен & руно
за деца:
Новороденото бебе бебе дете
Childen чевли:
бебе девојчиња момчиња
Тип:
кратки чизми
Бебе месеци:
0-18 месеци
боја:
Браун
Стил:
Моден Неврзан
Година:
2016 година 100% сосема нов

Поврзани производи