Бебе Хулахопки todler Момче Цртан филм Девојки Носат Памук момче младата Детска Чорапи Пролет/Есен Meias Деца Хулахопки бебе Pantyhose
Ново

Бебе Хулахопки todler Момче Цртан филм Девојки Носат Памук момче младата Детска Чорапи Пролет/Есен Meias Деца

DEN 168.00
DEN 239.52

Залиха

Хулахопки За todler момче Цртан филм Девојки Носат Памук момче Деца Чорапи Пролет И Есен Meias Деца Хулахопки бебе Pantyhose
Големина S е 0-2 години бебе носат
Големина М е 2-4 година носат и децата

Декларираните карактеристики

Големина:
0 to 2year, 2 to 4year
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
beikinyuans
Број На Модел На:
бебе хулахопки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Да се применува родово:
Неутрални и мажите и жените
Чорапи Материјал:
чешлани памук
Tongwa функција:
Пот , deodorant , дише
цевка за висок:
Rompers
Шема:
Цртан филм , точки, ленти, писма
соодветни сезона:
Зима, пролет , лето , есен
Дали акции:
Yes
чорапи големина:
S ( околу 0-2 години ), M ( приближно 2-4 години )

Поврзани производи