Бебе Шетач Фолија Балони 15pcs Бебе Туш Бебешка Момче&Девојка Балон Гумени Играчки за Деца Роденден Декорации
Ново

Бебе Шетач Фолија Балони 15pcs Бебе Туш Бебешка Момче&Девојка Балон Гумени Играчки за Деца Роденден Декорации

DEN 848.00
DEN 1116.00

Залиха


Драги пријатели , добредојдовте да ја посетите нашата продавница . Ние сме секогаш тука за вас !
Било јасно ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас . Ние ќе се обидеме потрудиме најдобро најдобро за вас !
Ви благодарам многу !
Answer : ___________________________ NOTE : Русија клиент ве молиме да го користите целосното име како ваш примачот
големина : 78x62cm
Бебе Шетач Фолија Балони 15pcs Бебе Туш Бебешка Момче&Девојка Балон Гумени Играчки за Деца Роденден Декорации

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
јас BALON
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
SP042
is_customized:
No
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Број на Компјутери:
15pcs
Повод:
Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Роденден,Децата Ден,април Будала Ден Партија,ноќта на Вештерките,Годишнина
Големина:
78*62cm
Возраст Опсег:
3 yeas стари

Поврзани производи