BEIER Нерѓосувачки Челик Уникатен Дизајн Мажите е Кул Меч Ѓердан Pendant Фабрика трговија на Големо Цена Капка Брод Поддржани BP8-192
Ново

BEIER Нерѓосувачки Челик Уникатен Дизајн Мажите е Кул Меч Ѓердан Pendant Фабрика трговија на Големо Цена Капка

DEN 224.64

Залиха

Со цел да се гради на DALI бренд и подобрување на неговата моќ на comperition, ние внимателно произведуваат секое парче на накит.
Нормално постои ниту една фактура и бренд infoamtion во пакетот
ако ви треба вашиот сопствен бренд пакет, контактирајте со нас.
Повратни информации
Сите пет ѕвездички повратни информации е многу важно и треба повеќе купувачот да ја напушти сад пет ѕвезда и споделување на вашата шопинг искуство во мојата продавница. 3-слој од платина или розово злато позлатен, тоа го прави накит повеќе шармантна и шарени. синџирот е од не ' рѓосувачки челик топката синџир (3.
Ако постои некој проблем со цел или предмети. Овие материјали може да се даваат парична казна гребење на метал, особено на sterling silver. Beier кубни zirconias се увезуваат од Австрија, врвот одделение со неспоредлива чистота.
Различни превозот метод имаат различни дена за испорака на објектот, кога ќе го поставите цел може да избере најдобар начин за вас.
Накит Одржување
Кога се грижите за вашиот накит, никогаш не користи ништо, но 100% памук како полирање крпа од хартија, полиестер, и груби ткаенини често содржат дрво влакна или синтетика.
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Ние нудиме попуст за whoesale цел и најголемиот дел цел, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.0 mm ширина должина 60см).
Beier Дизајн
Сите материјали се еколошки, безопасни за здравјето. На unmarred површината дозволува светлината да се закрепна непречено, без одѕвонува, и резултатите во високо рефлективна површина. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
ако ви треба други подобро синџир. Кога дури и мали гребнатини се случи, како што се гледа под микроскоп, на површина изгледа како парталав работ на виде ножот и светлината е одбиени од ниското во и околу оние гребнатини како глас повторувајќи во Алпите.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Монистра
Број На Модел На:
BP8-192
Pendant Големина:
Круг
Бренд Име:
BEIER
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Метал
Функција:
Круг
Висина:
27MM
Ширина:
70mm
Тежина:
13gram

Поврзани производи