BEILI 1Piece Црна 126 Синтетички Влакна Blusher Прав Еден Козметички Шминка Четки
Ново

BEILI 1Piece Црна 126 Синтетички Влакна Blusher Прав Еден Козметички Шминка Четки

DEN 83.00
DEN 187.20

Залиха


Вкупна должина : 15.7 CM,коса должина : 3.3 cm. Синтетички влакна, пакување : 1 Парче

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Четка
Големина:
Regular
Бренд Име:
BEILI
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Количина:
1Piece
Рачка Материјал:
Дрво
Се Користи Со:
во прав
Број На Модел На:
126
Материјал:
Синтетичка Коса
Косата Функција:
Мека

Поврзани производи