Бела Течност Креда Пенкало/Маркер За Стакло Windows Chalkboard Табла Нови Z11 Капка брод
Ново

Бела Течност Креда Пенкало/Маркер За Стакло Windows Chalkboard Табла Нови Z11 Капка брод

DEN 38.00
DEN 45.60

Залиха

Материјал : ПВЦ Боја : Бела Напишете непречено и да го положат на SGS тест Лесно да се избрише надвор со влажна крпа Користи како пишување пенкала, течни креди, стакло маркери и така натаму Погоден за цртање или пишување на chalkboards, стакло, windows, итн. Големина : 13.5 cm/5.51" во должина (прибл.) Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Pc x Течни Креда

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Не-прашина Креда
Големина:
13.5cm/5.51''
Квантитет На Пакет:
Едно парче

Поврзани производи