Бели Чевли Пролет 2018 Корејски Режим На Жените Чевли Allmatch Плима И Набивање На Дното На Студентите Спортски Чевли Arder Девојка Скејтбординг Чевли
Ново

Бели Чевли Пролет 2018 Корејски Режим На Жените Чевли Allmatch Плима И Набивање На Дното На Студентите Спортски

DEN 1028.00
DEN 1977.12

Залиха


Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
9, 8, 4, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Функција:
Поддршка,Куќишта,Светлина,Дише,Термички,отпорност,Тешко Носи,мала Тежина,Водоотпорен
Пол:
Жените
Бренд Име:
ruimo
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Стил:
Слободно време
Insole Материјал:
Гума
Применливи место:
Хард Суд
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Ниво На Пракса:
Напредни
Горниот Материјал:
кожа
Outsole Материјал:
Гума
Датум На Издавање:
Winter2017

Поврзани производи