Бесплатен превозот 0.5mX2m сини коцки черепот хидрографски печатење филм CSKR9063 вода трансфер филм
Ново

Бесплатен превозот 0.5mX2m сини коцки черепот хидрографски печатење филм CSKR9063 вода трансфер филм

DEN 401.00
DEN 527.52

Залиха


Ако имате потреба да користите вашето лого или пакување дека царинската задолжен ќе биде вашата сметка. Дали имате MOQ?
Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини,
Корисни совети. За повеќето делови, ако
објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи. ние сме еден од пионерите кои се во можност да им служи на различни пакување решенија (професионални ОЕМ пакување услуга) во почетокот пати. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни
повратните информации од клиентите во целиот свет. Филмови може да се применува на сите видови на супстрати
вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика и метал.
големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот продажен да знаат повеќе. 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница,
·4 R/А6 големина или други големина (3Р,13 X18" итн) се исто така достапни,
·Примерок количини повеќе од 20 листови треба да се плати , нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот. Сега, ние го прифаќаме тоа!
Исто така, имаме некоја онлајн продавница, можете да кликнете овде за да ја посетите нашата онлајн продавница е да се направи купување онлајн!
П5. Колку за товарни?
Тоа зависи од вашата област, што се користи за ПРОЗОРЦИ/DHL најголемиот дел услуга, имаше 40-45% попуст како нормални ПРОЗОРЦИ експрес сервис.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци
6.Бесплатен превозот 0.
·o големина на Ролна : 1 квадратен метар на едно време во слободни. Можете да ги прифати онлајн плаќање, како Paypal?
Да, со развојот на меѓународниот бизнис, се повеќе и повеќе клиенти се имаат намера да направи плаќање онлајн.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
TSAUTOP
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Должина:
2m
Широк:
0.5 m
Тежина:
0.3 kg
Пакување големина:
60cm*5cm*5cm
is_customized:
Yes

Поврзани производи