Бесплатен Превозот 10 компјутери/многу TMP451AIDQFR TMP451 QFN НОВ ВО АКЦИИ на ИК
Ново

Бесплатен Превозот 10 компјутери/многу TMP451AIDQFR TMP451 QFN НОВ ВО АКЦИИ на ИК

DEN 775.00
DEN 816.00

Залиха


Декларираните карактеристики

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Број На Модел На:
TMP451AIDQFR
Состојба:
Нови
Тип:
IC
Примена:
Стандард

Поврзани производи