Бесплатен Превозот 100pcs/многу Жолта Пуканки Кутија Хартија Првенство Партија Кино Храна сандак
Ново

Бесплатен Превозот 100pcs/многу Жолта Пуканки Кутија Хартија Првенство Партија Кино Храна сандак

DEN 1435.20

Залиха

бидејќи Радост Apple се SMT нов снабдувач ,дури и ние имаме многу години во надворешната трговија . Ние ќе бидеме со вас и додека не сте задоволни.
Ако изберете брод од DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ или ,тоа ќе трае 3-7 работни денови;
Со ЕМС ,тоа ќе трае 7-9 работни денови;
Од Кина пост воздухопловната,тоа ќе трае 15-25 работни денови. Бидејќи Поштенските услуги се разликуваат од различни области .

Декларираните карактеристики

Број на Компјутери:
100pcs
Повод:
Роденден,Свадба & Ангажман
is_customized:
Yes
Шема:
Писмо
Број На Модел На:
01
Материјал:
Картон

Поврзани производи