Бесплатен Превозот 12PCS ABS Шише Тока Пиво Коктел Snap Бар Пијат Клипови Шише Носители
Ново

Бесплатен Превозот 12PCS ABS Шише Тока Пиво Коктел Snap Бар Пијат Клипови Шише Носители

DEN 406.08

Залиха

Главен Материјал : ABS заштита на животната средина материјал Големина на : 8*5.5*3.5 см(3.1*2.16*1.37 во), со дијаметар : 3.3 cm(1.29 во) Истата алатка која се користи во светот-познати Чиле коктел. Погоден за бар ,КТВ е декор ,многу корисно за шанкер. Исто така, совршен за домашна употреба Packaing : 12pcs

Декларираните карактеристики

боја:
Микс Боја 12pcs
Тип:
Лентата За Алатки
сертификација:
ФДУ
Бренд Име:
cocktailgeek
Дијаметар:
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Лентата За Алатки Тип:
шише тока

Поврзани производи