Бесплатен превозот 1.52 м*30m висок квалитет автомобил налепница винил автомобил обвива злато Огледало Хром винил со воздушен балон за слободни НА-0021
Ново

Бесплатен превозот 1.52 м*30m висок квалитет автомобил налепница винил автомобил обвива злато Огледало Хром

DEN 11520.00

Залиха


Добредојдовте на нашата продавница, ние имаме различни големина за огледало хром винил автомобил заврши, ве молиме изберете големина ти треба
Предмет : Огледало chorme винил
1. За клиенти од САД, Канада, Австралија, Нов Зеланд, Западна Евра, Јапонија, Сингапур со цел износ над 250 ДОЛАРИ, ќе им понуди брза испорака како што курирската служба DHL или Fed Ex со 7-10 дена да испорача.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
ПВЦ
Бренд Име:
asewrap
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
30m
Објектот Висина:
13cm
Тип:
Лепак Налепница
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
НА-002
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
1.52m
Објектот Дијаметар:
13cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
Име:
Огледало Хром филм
филм:
0.18 mm премиум ПВЦ филм
лагер:
140 gsm лагер
Ширина:
1.52m
Должина:
30m
Отворено живот:
3 Години
Боја:
Црна,зелена,светло зелена,злато,сребро,сина,црвена,виолетова
Пакување:
картон
Налепница Сместување:
Главата, Покривот, Врата, Опашка, Внатрешни, Целото Тело
Материјал Тип:
премиум ПВЦ филм

Поврзани производи