Бесплатен превозот 2018 странски деца лето одговараат на бебето девојки точка цвет две парче одговараат на вест.
Ново

Бесплатен превозот 2018 странски деца лето одговараат на бебето девојки точка цвет две парче одговараат на

DEN 345.00
DEN 405.60

Залиха

многу ви благодариме за соработката !
Задоволството На Клиентите :
задоволството на клиентите : ве Молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви
прашања или проблеми пред или по купувањето.ве молиме да ни остават активни повратни информации.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство
Shippment :
1. Ако не сте задоволни со нашата предмети. Контактирајте со нас пред да замине било engative на неутрален повратни информации.
Ние секогаш верувам дека комуникацијата е најдобар начин да се задржи
долгорочни односи!
.
EMS Обично тоа ќе се земе 8-18 работни дена да пристигнат .
Сите ваши прашања ќе се одговори веднаш. Кина Пост Воздух mail.
DHL /Федекс /UPS-от Обично тоа ќе се земе 7-14workingdays да пристигнат.Обично тоа ќе се земе 15-40 работни дена да пристигнат.акции промена брзо,pls ни остави порака за вас како да се провери состојбата. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем
*Еден пакет услуги :
Цел → цел потврда → објект
подготовка → испорака проверете → превозот преку EMS/DHL/UPS/Федекс
→ статус следење → испорака потврда → исплата потврда
→ позитивни повратни информации
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.панталони должина се мери со ставање надолу hemming;мери со рака,само за референца,грешка опсег 1-3cm
2.Возраст опции не е за препорака,ве молиме обратете се до големината информации
3.
Големина informaiton(единица : cm) Возраст опција ГОЛЕМИНА
Грб должина
(cm)
биста
(cm) должина панталони
(см) За висина
(cm) 2 T 90 29 25*2 41 75-85 3 T 100 30 27 *2 42 85-90 4 T 110 32 29 *2 44 90-100 5 120 34 30 *2 45 100-110 6 130 36 31 *2 49 110-115 answer : ___________________________ NOTE : Има 1 до 2 cm разлика се должи на рачно мерење!
љубезно потсетување :
1.
Сите од тогаш, исто така, зависи од локална испорака брзина
Повратни информации :
1. Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа ,вашите повратни информации е extrmely важно за нас.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Вест
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Pullover
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Бренд Име:
Sanicebeen
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
2fdf33
одговараат на видот:
Панталоните костум
собата број:
Две парче костим
погодни за возраста:
Средината и за мали деца (2-7 години)
Sleeve:
Без ракави
Наведени година сезона:
Зима на 2014 година
елемент:
Родителот на детето, костим, пеперутка јазол, бонбони, принцеза, прекрасна
Главната ткаенина состав содржина:
95 (%)
Боја:
Жолта, зелена, црвена
Ткаенини:
Памук помеша

Поврзани производи