Бесплатен Превозот, 20pcs Легура Лебди Шарм Погодни За Стакло Живеење Меморија Lockets, Подароци
Ново

Бесплатен Превозот, 20pcs Легура Лебди Шарм Погодни За Стакло Живеење Меморија Lockets, Подароци

DEN 239.52

Залиха


Опис :
Количина : 20 PCS
Боја : Мешана Боја
Модел : 6-77
Испорака Метод :
1) Точки ќе бидат објавени во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање.
2) точки ќе бидат испратени на вашиот Потврди Адреса .
Ако го промените, ве молиме да ни кажете преку порака.
3) Не Превозот на Викенд и Јавни Празници.
4) во САД, ние ги користиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 10-15 работни дена
Во други земји, ние ги користиме на Кина Пост, тоа е околу 20-60 работни дена.
Можеби задоцнување поради царинските транзит станици и др., Многу го Цениме за вашето разбирање на оваа неконтролирано прашање.
5) Ако е потребно побрзо испорака(UPS), тоа треба да плати дополнителни $20, или ако износот е над $200, ние ќе ја испратите објекти од UPS-от, DHL, Fedex,или други побрза испорака метод за слободни.
6) Ние не сме одговорни за должност или увоз доход.
Враќање :
1) ако не се 100% се задоволни со објектот, враќање на содржина како нова за наплата или замена.
2) враќање на трошоците е на сметка на купувачот.
Повратни информации :
1) Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек.
2) Ако не беа сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Ние ќе го ценат, ако може да ни даде шанса да се направат нештата право за вас. Ви благодариме за разбирањето!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
MDNEN
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
6-77
Количина:
20pcs/многу
боја:
мешана боја
Материјал:
Цинк Легура

Поврзани производи