бесплатен превозот 27.5 er јаглерод MTB рамка јаглерод 650B MTB рамка Рамка година најновите 27.5 er hardtail рамка
Ново

бесплатен превозот 27.5 er јаглерод MTB рамка јаглерод 650B MTB рамка Рамка година најновите 27.5 er hardtail

DEN 19106.00
DEN 20112.00

Залиха


Рамка 2016 година најновите 27.5 er hardtail рамка
Modle IP-046
Големина 15.5"/17.5"/19"/20.5"
Headtube
1-1/8",1-1/2"
Задната оска
142x12mm
Испаѓање
ДОН легура испаѓање.двете 142mm и 135mm осипување може да се монтира
Седиштето пост
φ31.6mm
ББ
BSA/BB30
Материјал Целосна јаглерод
Стан 3 K/UD
Тежина
15.5" - 1200g,
17.5" - 1215g,
19" - 1245g,
20.5" - 1260g
Кабел Сите внатрешни кабел рутирање
Имајте предвид Сите кориснички сликарство е прифатена

Декларираните карактеристики

боја:
UD мат, UD сјајни
Свитлива:
No
Површинска Обработка На Владата:
matte
Тежина:
1250g
Големина:
20-21 inch (185cm above)
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
046
Употреба:
Планински Велосипеди
Материјал:
јаглерод
Бренд Име:
DAIRS

Поврзани производи