Бесплатен превозот 5 КОМПЈУТЕРИ Земјоделски култури заштита додатоци 80 мрежа од не ' рѓосувачки челик филтер 1228 капе-доказ тип
Ново

Бесплатен превозот 5 КОМПЈУТЕРИ Земјоделски култури заштита додатоци 80 мрежа од не ' рѓосувачки челик филтер

DEN 751.68

Залиха


Спецификација : - Погодна за многу млазницата, ефикасно спречување млазницата затнување - Материјали : Најлон + ' рѓосувачки челик - Size : D16 * H22 - Категорија филтер : 80 мрежа - Работен притисок : 0.2-0.6 MPa - Максимум притисок : 1.5 MPa - Количина : 5 Забелешка : користете капе-доказ тип, млазницата вода притисокот треба да се зголеми од 0,05 MPa или повеќе.

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Пластични
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
База C
Број На Модел На:
370
Четири тркала Атрибути:
Монтажа

Поврзани производи