Бесплатен Превозот >>>>> 8ММ 3 Боја Јужна морска Школка Бисер Обетки /Прстен / Ѓердан Pendant Сет
Ново

Бесплатен Превозот >>>>> 8ММ 3 Боја Јужна морска Школка Бисер Обетки /Прстен / Ѓердан Pendant Сет

DEN 844.00
DEN 1055.04

Залиха

Годишното производство е околу 1500 тони.
Вашиот бисери ќе остане почиста ако ги стави на откако ќе ја намачкате вашата шминка и парфем. Ако влажна, дозволете бисери да се исуши пред да оставајќи ги настрана.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Стил:
Класичен
Пол:
Жени,Девојки,Унисекс,љубители'
Материјал:
Школка
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Лице
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
AAAAA

Поврзани производи