Бесплатен превозот Една ладна бања слив facuet со цинк легура бања миксер допрете на полиран хром слив миксер
Ново

Бесплатен превозот Една ладна бања слив facuet со цинк легура бања миксер допрете на полиран хром слив миксер

DEN 691.00
DEN 1063.20

Залиха

работна температура : 0-80 c
4.
Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. Ние не сме во можност да бидеме одговорни за правилата се разликуваат од толку многу различни земја, разбирање ќе биде прифатена.International shipping обично трае подолго време отколку на домашните, бидејќи тоа е врз основа на превозот обезбедувач на услуги и двете земји на Царинската управа.Бесплатен превозот Една ладна бања слив facuet со цинк легура бања миксер допрете на полиран хром слив миксер
Една ладна слив миксер допрете Опис :
Една ладна вода, допрете го е прекрасен производ.
(Комуникација)
ние навистина го ценат, ако може да ни даде 5 ѕвезди НСД!!!
Нормално меѓународниот пакет потреби 15-35 дена за испорака. Ако картон скршени ,ве Молиме контактирајте пратката да compain.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.
(Превозот време)
ние навистина го ценат, ако може да ни даде 5 ѕвезди НСД!!!
Нормално, ние ќе брод од твоите предмети во рок од 48 часа по приемот на вашата исплата, дури понекогаш имаме не се означени како испраќаат на ebay.
(Превозот и ракувањето со обвиненија)
- ние навистина го ценат, ако може да ни даде 5 ѕвезди НСД!!!
.
Ако чувствувате дека големината е помали/поголеми отколку што се очекуваше, или мислите дека бојата е различна од онаа боја прикажано на сликата, дури и да не сте задоволни со објектот на сите, Апели не двоумете се да контактирате со нас. Нормално обичај должност нема да се случи, но откако обичај должност или други увоз надомест се наплаќа, како што се : ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински давачки, и увозни давачки (ако ги има), тоа е купувачот има обврска да ги плати.100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2.
Повратни информации :
Ве молиме да не контактирате директно преку Aliexpress, ние ќе ви послужи како е можно поскоро!!!
Повратни информации е оставено само кога повратна информација е примена.

Декларираните карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Тежина На Пакет:
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Современа
Функција:
Thermostatic Чешми
Топли И Ладна Вода:
No
Број на Рачки:
Една Рачка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Површински Третман:
Полиран
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На:
DONA2016
is_customized:
Yes
Тапа Тип:
една дупка за миење слив тапа
Место на Потекло:
FuJian ,Кина
Тело Материјал:
Цинк Легура
Рачка Материјал:
Цинк Легура
Лесно да се инсталира:
Yes
Гаранција:
2 година
Бруто тежина:
Пакување големина:
25*19*7cm
топла и ладна:
Yes

Поврзани производи